Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Opera - nejde zobrazit heslo na seznam pomocí OperaPassView

Ahoj, potřeboval bych zjistit jaký heslo mám uložený v Opeře na jeden účet na seznamu.

Pomocí programu OperaPassView se mi většina hesel povede z wand.dat zobrazit, ale na seznam bohužel ne. Místo hesla se mi tam ukazuje "1" viz obrázek

Zkoušel jsem obnovit ještě pomocí programů:
- unwand - ten snad půlku jmen a hesel ani nezobrazí
- OperaPasswordDecrypto - stejnej problém "1" místo hesla

Další zádrhel je, že zrovna tento účet se mi nezobrazuje v dialogu loginů (CTRL+ENTER) další dva tam mám.

Nějaké rady? Díky

Tak jsem to vyřešil přes unwand, který má problém s tím že nedokáže zobrazit všechny moje hesla (asi nepočítá s tak obsáhlým souborem). Nicméně jsem si udělal zálohu wand a smazal z něj půlku přístupových údajů. Znovu prohnal přes unwand a heslo se zobrazilo.

Jan Fiala:
Mám poslední verzi Opery a OperaPassView mi většinu hesel zobrazí, takže bych neřekl že nefunguje. Spíš bych viděl problém v tom, že si myslí že ve wand je jenom jméno a heslo. Ale na seznamu je u přihlašovacího dialogu ještě selectbox pro výběr domény. Tomu taky napovídá ve sloupci password (viz obrázek) název "domain"

Kráťa:
Přihlašuji se na adrese login.szn.cz pro kterou mám uložený troje přihlašovací údaje, při CTRL+ENTER se zobrazují jenom dva.