Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení k internetu s Win 7

Dobrý den, mám dotaz ohledně připojení k internetu s notebookem Asus se systémem Win 7. Na připojení na stolním počítači používám modem Zyxel a připojení USB kabelem-to mi jde internet normálně a v pohodě.

Ale včera se mi vrátil ze servisu notebook s novým HDD a systémem, a když se chci s ním připojit přes lan kabel na stejný modem, tak se nikdy nepřipojím-notebook jako by o kabelu ani ,,nevěděl,, a na modemu bliká kontrolka znamenající snažení o připojení. Přitom přes výměnou disku jsem měl též Win 7 a všechno šlo v pořádku bez problémů

Děkuju moc, Vojta P.

No, vela si toho neudal, " jsem měl též Win 7 a všechno šlo v pořádku " , nie je práve informácia popisujúca stav.

Novo instalovaný system, ovladače instalované správne ? Zariadenie rozpoznané, povolené, funkčné ?

No to je ten kámen úrazu..ten systém jsem já neinstaloval..ale dodělával jsem všecky drivery-právě pro ethernet port-Lan Realtek Driver podle stránek Asusu a pořád žádná změna..nepřipojim se. Jinak modem je sice starší ale fungoval a systém ho v pohodě dřív rozpoznával