Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kompatibilita driverů

Dobrý den,
mám základní desku Asus M3A, s chipsetem AMD 770, a mám na něm WXP. Potřebuju přeinstalovat OS,vybral jsem si Windows 7 . Bohužel jsem pro mnou desku nenašel ovladače na WIN 7, ale pouze na Visty, a zajímalo by mě jestli budou kompatibilní či ne.
Děkuji

Jo. Ovladače obsažené v instalačce systému, umožňující běh HW na základní (nižší) úrovni. Tím se netrap - obvykle bývají GD pro starší HW lepší, než ovladače nativní. Jen zopakuju: jedná se o desku! Pro grafiku raději stáhni driver od výrobce.