Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ohledně grafické karty

zdravím, chtěl bych se zeptat na postup, jakým je možné rozšířit grafickou kartu přes bios...
slyšel jsem, že grafická karta může brát paměť z ramek, mám počítač na reklamaci a na staré herce s 128mb paměti se mi sekají i videa...
díky moc za všechny odpovědi

Není to grafickou pamětí, ale slabým výkonem CPU. Jestli je to "stará herka", asi ani nepodporuje akceleraci (zkusil bych se podívat, jestli není k dispozici novější ovladač). V BIOSu se velikost (limit) sdílené paměti obvykle nastavit dá, ale tobě to IMHOj nepomůže.