Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SE K800i a Nokia X3-02. Problém - prosím o radu

Dobrý deň,

môj príspevok sa týka dvoch mobilov:

Sony Ericsson K800i - problém je v tom, že keď pustím foťák, tak napíše "Je spustená iná aplikácia. Ukončite ju a potom pustite kameru". Obnovenie továrenských nastavení nepomohlo, viete čo s tým?

Nokia X3-02 Touch & Type - problém je v tom, že som ho nedávno dostal od rodičov, konkrétne od mamy. Po obnovení továrenských nastavení zostali všetky zoznamy hovorov v telefóne a nejdu zmazať. Ak dám zmazať, napíše mi "Chybný príkaz" a jednoducho nejde. Poradí mi niekto?

Za obe odpovede vopred dakujem :-)

Co sa tyka toho prveho (ohladom SE) - nepomohlo, neustale pise ze je pusteny iny program. V mobile pritom nainstalovane nic neni - vidim to jedine na servisny zakrok.

A ohladom tej Nokie - pomoci Nokia Ovi Suite sem to zkousel nekolik krat - nikdy nepomohlo, a pritom je v skvelem stavu a i tak neprodejna :-(

Už pěkných pár let se při přehrání Symbianové Nokie nemažou (před i po NSU jsou po stránce dat, aplikací a všeho ostatního úplně stejné). Takže udělej trojhmat (kompletní obnova do továrny; důkladnější, než kód), který byl v návodu výše- vypni telefon, podle návodu zmáčkni naráz červené, zelené a foťák, čtvrtým prstem zapni telefon a ty tři tlačítka drž dokud nenaběhne.