Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze se pripojit

Zdravim,
mam problem se pripojit se k hernim serverum. Napr. hraju CoD2 na gamepark.cz -parba normalne fungovala az do vcerejsiho dne.
Probiha to nasledovne: spustim prohlizec, zadam gamepark.cz, vyberu CoD2 a kdyz dam treba TDM aby se mne spustil klient, tak se spusti,ale jakmile dam "pokracovat ve spousteni" tak tady vznika problem.
Po kliknuti na pokracovat mi to vyhodi chybu:

" Hrac nemuze byt spojen se serverem, chyba v uzivatelskem jmenu nebo heslu. Prihlaste se znovu"

Odhasovat a prihlasovat se muzu jak chci,ale je mi to prd platny. Reinstaloval jsme i klienta, ale chyba pretrva.
Kontaktoval jsem i admina -jestli se s touto chybou jiz nesetkal, ale tem mi akorat sdelil, ze ban nemam a at zkusim projet system ccleanerem -myslel jsem si o tom svoje (mam s timto programem neg. zkusenosti), ale dnes kdyz po tolika pokusech jsem CoDa stejne nespustil, tak jsem ten ccleaner zkusil. System se mi nezhroutil, ale ani mi to nepomohlo.

Tak jsem ze zajimavosti nainstaloval hru Combat arms a svete div se vyhodilo mi to eror a nepripojil jsem se.

Predem Vam dekuji za jakekoliv rady.

tak kdyz jsem kouknul do prohlizec udalosti, tak tam zadna chyba neni -a to jak aplikace, tak system apod.
Prohlizec jsem zkusil i mozillu, ale nic.
Bude to znit blbe, ale je to jakoby byly zablokovany nejaky stranky/programy -protoze vsechno mi normalne jde, akorat se pripojit na CoD2 a ICQ mi nejde, jinak vse OK coz je divny.:-/