Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows xp a notebook

Zdravím, nedávno mi windows xp hodil chybu nevím z jakého důvodu ale hodil chtěl sem to přeinstalovat ale chybu to házelo i při instalaci těsně po načtení driverů k HW. Tak jsem nouzově nainstaloval Vistu ta tam šla jak po másle ale Vista se mi nelíbí a hlavně mi strašně "žere" baterku kterou používám často, prostě chci xp. Vím že se ta chyba týká nějak HDD že XPčko na to nemůže najít drivery nebo tak (divné že to před tím šlo). No vím že při instalaci se tomu ten driver dá nějak podstrčit ale jak když v NB mám jen jednu DVD mechaniku. Myslíte že by to šlo nějak třeba přes flash. Případně jedná se o Asus x59 (sice starší ale dobrej kousek). Vista tam byla oryginálně ale jak říkám lpím na XP. Děkuji za tipy a rady.

jestli se nemylim, XP chce dodatecny ovladac na SATA pres disketu, takze jestli nemas disketovou mechaniku, tak bud snad jde emulovat disketu skrz flashku v USB nebo pokud to nepujde, tak integrovat ovladace do instalacky Windows XP.