Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Mafia II - Ztmavení..

Ahoj, nainstaloval jsem si hru Mafia II a když ji zapnu tak všechno v poho..Ale jakmile ji vypnu tak se ztmaví displey..Když ale koukam na jas displeje tak je nastaven stejně jako před zapnutí hry..Co s tím mám udělat ? Děkuji
Na hry mame hernu poradnu hry.poradna.net (fleg)

taky sem měl tenhle problém na notebooku ASUS (windows 7). Na ploše jsem měl ještě z defaultniho nastaveni nejakou funkci ( ikona byla tušim 3 zkumavky vedle sebe) a na to jsem dycky musel kliknout a barvy se vrátili do normálu. Nikdy sem nepřišel na to čim to bylo...