Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program na tvorbu videi

Prosím poradne mi nejaký program /najlepšie slovenský, český/ pomocou ktorého by som mohol vytvoriť kvalitné video. Pôjde hlavne o vkladanie obrázkov, hudby, textu. Thanks.

ťažko to opísať...no chcem spraviť také video o jednej krajine, a chcel by som, aby sa tam dali pridať hocjaké efekty, skúšal som to cez windows movie maker, ale to je uplne na ....... Napr. ak tam pridam obrázok, aby sa do toho obrázku, dali pridať dalšie, čo by sa po nom pohybovali, texty atd. Neviem to presne opísať.

no to tam jde. janko, pochop, že wmm je určen pro začátečníky- má nápovědu. když mě někdo donutí dělat ve wmm, tak si film rozdělím na potřebný kousky (tlačítko rozdělit, klidně i vteřinu) a na ně aplikuju filtry co potřebuju. jestli to nejde ve wmm(nejsou filtry), budeš potřebovat lineární střihový program- třeba sony vegas, není zdarma.

chcel si program zdarma,proshow producer stojí 249 us dollars,program je dobrý,ovšem pokial nevieš narábať aspoň s wmm,tak proshow producer nieje pre Teba príliš vhodný,okrem toho nieje dostupný v slovenčine....videoeditačných programov je obrovské množstvo,s väčšinou z nich sa teba najprv naučiť pracovať,wmm má tú výhodu,že je zdarma a na ovládanie patrí medzi tie najjednoduchšie,dá sa vylepšiť pluginmi ayď,pokial nebude stačiť,dá sa kúpiť napr. Magix Movie Edit,Corel/Ulead Video Studio,Pinnacle Studio,už spomenutý Sony Vegas,Adobe Premiere Elements,Canopus Edius a mnohé iné,to sú všetko platené programy obvykle bez slovenskej lokalizácie,v demo režime obvykle neumožňujú uložiť výsledok alebo ho znehodnotia vodoznakmi,ako free programy môžeš získať wmm,virtual dub,movieX one,ABC videorolls,drastic mediareactor,pinnacle videospin,magix goya........

Myslím, že slide show dokáže udělat snad každý program na stříhání. Ta podpora češtiny/slovenštiny možná bude problém. Nevím, že by moc programů na střih bylo v tomhle jazyce. Já už poměrně dlouho používám na střih záběrů z akční kamery od aae sony vegas. Ten ale nebude moc pro začátečníky a hlavně není v češtině/slovenštině.