Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co se více vyplatí - počítač z Aukra nebo si ho sestavit sám?

Zdravim, mam v planu pořizovat novy pc, tenhle staroch je už celkem šunka, sem rad že natom zahraju nějakou starší hru, udělam projekt do školy a to je vše :-D... V posledni době jsem se vubec nezajimal o to, jak se pohybuji ceny komponentu, graf karet, ramek, všeho prostě... Novy pc bych planoval maximalně tak do 10 000,-. Byl bych rád kdybych si mohl zahrát novější hry, samozřejmě ne na full za 10k to je mi jasny, taky bych to potřeboval na editovani videi (vegas, atd..), photoshop, a pod. programy. Zaujal mě moviemaking, proto bych si chtěl pořidit něco lepšiho... tak mě zajima jestli se vyplati koupit např. - http://aukro.cz/novy-tornado-x4-pc-quad-core-na-hr y-zaruka-i1664957440.html něco takoveho, nebo je to uplna blbost a radši si někde složit sám, popřipadě, bo se do toho moc nevyznam, jestli by mi tady nekdo nenalinkoval nejakou sestavu do těch 10tisíc, zatím diky, bye

Změna předmětu, původně: Co se více vyplatí... (host)

editovani videa, novejsi hry za desitku ??? Vazne?

nebylo by lepsi vydrzet jeste chvili na stare sunce a posetrit nejake ty korunky navic? -abys totiz nebyl zklamanej, ono totiz dejme tomu ani za 15.000 herni delo neudelas, ale uz se da postavit neco slusneho.

No ono koupit něco z aukra když nevíš co je vevnitř počítače se mi ne zdá dost rozumný. Ta cena nebude vzhledem k tomu, že neuvedl třeba základní desku nic extra. Prostě to poskládal z nejlevnějších komponent. Jinými slovy bude to ojebané.

Dost divné že nabídí třeba windows xp které se již neprodávají a zarazila mě nejen položka kuličková myš za 19kč ale i "propojovací kabel PC s monitorem - VGA za 30kč;" - no takový kabel za 30kč musí obraz zprznit luxusně.