Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční E a Mezerník na notebooku

ZDravím, bratr má notebook ASUS X5DIJ ze dne na den mu přestalo fungovat písmeno E a když nefunguje E nefunguje mezerní... když E začne fungovat mezerník taky. Prosím o radu co máme dělat děkuji. Sem tam to začne fungovat.. ale zachvili zase nic. (notebook je ještě v reklamační době ale tohle je asi poslední varianta kterou by jsme chtěli děkuji.)

Vyzera to na HW problem, ale pre vylucenie SW problemu mozes vyskusat program HotkeyP, neinstaluje sa, len rozbal a vyskusat nastavit ako kl. skratku E alebo medzernik ked nefunguju. Inak pomocou toho programu si mozes nastavit napr. medzernik na Capslock a E napr. na kl. nalavo vedla 1, len nudzovo, vazne to skor vyzera na HW problem, este to skusit viac vycistit, vysusit...