Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Moje nova nefunkcni sestava...

Zdravim. Nakoupil sem si díly v alze na novou sestavu.. vše zapojil jak má být ale po zapnuti PC mašina sice jede ale na monitoru ani ťuk. zkousel sem i jinou grafickou kartu.. i jiny monitor..a nic... no zkuste mrknout na kompatibilitu. zkoušel sem to i cele rozlozit a zas slozit.. ale zapojení je v pořádku...
msi-870a-g46-d241212.htm
http://www.alza.cz/amd-phenom-ii-x6-1090t-d167548. htm
airen-power-600w-d223260.htm
http://www.alza.cz/zeppelin-8gb-kit-ddr3-1333mhz-g old-d173707.htm
msi-r5770-hawk-d156155.htm

Deska + CPU + chladič + reprák (pro začátek). Beep code chybějící RAMky si nespleteš. Pak osadit paměť - skuhrá to bez grafiky taky dost děsivě, nespleteš si to. Dále grafika + monitor, to už by mělo být vidět POSTování. Pokračuj diskovými jednotkami a dedikovanými kartami. Pojede-li ti tohle vše na stole a v kejzu ne, máš tam šlus.

Přidávám se k mifovi - na stole vyzkoušet základ, pokud to nepůjde zkusit resetnout BIOS (už jsem viděl nový vybalený MB s jumperem v poloze "Clear"), dále navštívit kamaráda vetešníka a půjčit repro kvůli BEEP kódům a zkusit i starou PCI grafiku (identifikace závady - PCI-E může být vadný). Pokud byly paměti, konektory zdroje atd. zasouvány s větším důrazem (někdo si to plete s jinou oblastí)mohl být poškozen MB.