Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Půlení obrazu u internetového videa

Dobrý den, mám problémy s přehráváním videíí na internetu ať už přez mozilu a nebo explorer, jakékoli video které spustím se mi začne v horní části půlit obraz jako např. u hraní hry s vypnutou vert. synchronizací, vůbec nevím co s tím. Mám nejnovější ovladače 10.6 na mou Radeon 6950@6970 vše ostatní funguje bez problémů,jen u video přehrávače Media player clasic mi to dělá taky u klasického filmu. Ať vypnu - zapnu v CCCentru cokoliv, nastavení na internetové video funguje, ale nemá vliv na rozdělující se obraz. Prosím o rady, děkuji.

Může. BSP má (tuším) vlastní sadu filtrů, co nemá, vezme si ze systému. Nejsem si tím jist, používám jiné playery. Flash ale jede standardně přes Adobe, v prohlížečích to asi ani jinak (pluginem) odrbat nejde.

Nemáš tam náhodou nějaký superhyper codec pack? Ten by problém dělat mohl. Tvůj chaos už jsem na pár peckách viděl, vždy pomohlo vypnutí akcelerace videa v AFP. S jinou verzí grafického driveru si pohrát můžeš, moc šancí ti ale nedávám.

Už jsem zkoušel snad všechno, od přeinstalování driverů, po změnu kodeků, různých nastavení videa a po vypnutí akcelerace atd atd., jen mi nejde do hlavy proč mi to dělá prostě u netu a v různých přehrávačích jen ne u windows media player, to fakt nechápu. Ale díky