Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypalovačka nevypaluje

Zdravím. Mám problém s vypalovačkou. Jde o Acer aspire 5542G s win7 a mechanikou HL-DT-ST DVDRAM GT 30N 1.01. Při testu mechaniky v neru mi to hlásí: invalid adress for write. Jde o chybu SW nebo HW? Ani ve windowsu nejde dvd formátovat či vypálit. Zkoušel jsem různé free softy na vypalování a je to stejný. Jen hláška: vypalování se nezdařilo. Co s tím? Ovladač na mechaniku aktuální. Díky za radu.

Ovladač na mechaniku aktuální

mechanika nema ziaden ovladac. Problemy mozu sposobovat nejake programy na virtualne mechaniky apod alebo blbe ovladace chipsetu apod, alebo rozdrbane ASPI ovladace v systeme, preto pisem ze skusit nejaky linux napriklad aby si zistil ci to je HW problem alebo nie. Su aj live distribucie ktore sa daju spustit z USB sticku (aby si mal volnu mechaniku). Pohladaj googlom live linux USB stick.