Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows Movie Maker

Prečo ked spravím video vo windows movie maker a uložim si ho, tak ide dobre, dobrá kvalita. Ale akonáhle vypnem program wmm, a zapnem video, tak kvalita je uplne ina, video je znehodnotené. Prečo to tak je?

video "znehodnotí" prehrávací program,pokial použije nekorektný dekoder aleboje nevhodne nastavený,niekedy je to aj kvôli tomu,že nastavenie enkodera je príliš krkolomné pre dekoder,ktorý použije následne prehrávací program na prehratie hotového videa....

to záleží na tom,či je ozaj chyba vo videu,alebo to znehodnocuje nejaký interný konflikt kodekov pri prehrávaní,pokial máš nainštalované všelijaké haraburdy-kodekpacky,tak chyba je určite v tomto,za normálnych oklností by to mal vedieť prehrať aj wmp bez akýchkolvek problémov,pokial ovšem máš nejaký kodekpack,tak problémom je určite on...ešte si skontroluj nastavenie rozlíšenia,pokial tam ponecháš default NTSC 640x480,bude výsledok obvykle prehrávaný chybne-prehoď default nastavenie na PAL