Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Display notebooku

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat obecně který displej je vhodnější pro práci venku.

1. Lesklý s dobrými parametry
2. Matný s průměrnými parametry

Pro práci venku je určen tzv. Sun Readable Display, který mají třeba některé Panasonic Toughbook. To je ovšem cenově trochu jiná liga. Z běžné produkce pak je lepší samozřejmě ten matný.
Stínitko, co radí JaFi bude asi to nejlepší řešení.
[http://www.compushade.com/demos/FCKeditor/UserFile s/Image/enhancedHands.jpg]