Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Půjde mi konfigurace do desky?

Chci si koupit novou desku Asrock s čipsetem i865PE na Alze za 1000 ale potřebuji vědět jestli mi do ní půjde stávající sestava.Prosím hlavně nepište že to chce nový pc.Děkuji

CPU:Intel Pentium 4 NW 533mhz 2,4GHZ(slyšel sem že mi Northwood nepojede)
RAM:Samsung DDR 400 1GB
HDD:80+10GB ATA
DVD:Samusng 48X
Zdroj:300W Eurocase
GPU:Gigabyte GEforce 6200 512mb AGP 8X
Systém:Win XP Home Sp3

nebudu muset přihlašovat Windows.

Stávající deska:Gigabyte GA-8PE667 Ultra

mohla by jit, ale pokud nenapises presny typ, tak se poradit neda - tu desku jsem na Alze nenasel.

jelikoz stavajici deska je i845 tak to vidim tak na 50%, ze nebude treba reinstal Windows

vetsina vyrobcu ma stranky, na kterych je ke kazde desce seznam podporovanych CPU a RAM, zbytek kompatibilni je.