Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MD5 Hash email

Ahoj,nevite nebo neznate nekdo nejaky zbusob,jak by se dal napr. u emailu Seznam.cz,Centrum.cz a takovych zjistit heslo od emailu treba ve formatu MD5 Hash,nebo jinak?
Díky

Vies to je rozdiel medzi kinder hackerom a clovekom co technologii aj rozumie. Ty poznas nejaky crackovaci program, nevies ako hash vznika, nevies ako ten program pracuje, vies len copy&paste a stlacit tlacidlo hack(crack) a potom tu kecas kraviny.
Keby vies, ze okrem bruteforce a slovnikoveho utoku, ktory ma urcite aj tvoj program existuju napriklad rainbow tables alebo hybrid rainbow tables, keby vies, ze pridanim saltu vlastne prakticky stazis hack az na nemoznu hranicu tak by nemusela tato debata nikdy vzniknut.