Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký program zvolit - databáze?

Ahojte potřebuji nějaký program - stromovou databázi ve smyslu ukládání obrázků a textu atp...něco jako www mám stranku na ní pár základních názvů které mohu rozkliknout a tm je treba text s obrýzky a mapy atd kreslící program je šíleně neohebný a složitý a nemá hloubku poradte nekdo klidně ho i koupim ale potrebuju to dík.
Upravena velikost písmen.
Změna předmětu, původně: JAKÝ PROGRAM zvolit ?databáze? (LaKr) (Kráťa)

dík za tip, kdysi něco takového existovalo u nás pod názvem treeinfo, ale místo dodělání k použitelnosti to otočili špatným směrem a šlo to do ztracena.

free verze je příliš omezená, to už si rovnou můžu strkat odkazy do excelu.
placená verze plus vypadá hodně dobře, tak mělo vypadat treeinfo. znamenám si.

Myslel jsem program na vytváření textové a obrazové databáze třeba jako je wikipedie jen menší a osobní pro vlastní užití jak máte www stránku tvořenou tak neco podobného máte text podtext metatext můžete rozklikávat vkládat obrázky a organizovat do vyšších souborů atd...snad jsem to napsal lépe ten program který jste napsal řeší zatím pul problému ale dík.