Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem recovery u HP

Dobrý den, mám dotaz ohledně recovery u HP. Chtěl bych naistalovat nový windows, ale bez těch přídávných programů u HP.Prosím jde to nějak obejít??Připadá mi totiž, že mi to jen počitač zpomaluje.

Ked nenapises presne o jakom security to pises, tak sa asi budes rozpravat len sam so sebou :) Normalne ten PC mozes pouzivat tak jak je, nemusis to pripajat na net. HP veci (a nielen HP ale aj ta kopa trial debilin) sa da odinstalovat.
P.S. A ked ti nieco nejde tak pis presne co robis a co presne to vypisalo.