Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neustále probíhá aktualizace systému

ahoj,mám takový problém,pokaždý když vypínám svůj notebook tak se mě rozjede aktualizace systému s napisem abych cekal a počítač nevypínal dokud nebude aktualizace uspesne dokoncena.Aktulalizace má většinou 31 bodu a trvá to snad 10 minut než se notas vypne.Muzete me prosim poradit co mám udelat aby to porad neaktualizovalo.dík

tak to nepomohlo:-(
Nabušil jsem to do toho příkazového řádku vždy odklepl entrem...

pak jsem restartoval počítač a neustale pri vypnutí mě to píše...nevypínejte počítač,probíhá aktualizace 1-31 a taha to 20 minut...jsem z toho bezradný....