Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přeinstalace Win XP

Dobrý den,
dostal jsem notebook na kterým je nainstalovaný OS Win XP, ale nejsem správce. Chtěl bych XP přeinstalovat, ale stále mi to hlásí tohle:
Technické informace
Stop: 0x0000007B (0xF7996524, 0xC0000034, 0x00000000, 0x00000000)

Jde prosím systém přeinstalovat, i když nejsem správce? Děkuji všem za radu!

instalace windows se spouští z bootovacího cd, s právy uvnitř windows to nesouvisí - ty jsou v ten okamžik balastem ležícím na disku, který bude nejspíš zformátován.

kromě "stop a číslo chyby" to někdy může psát i nějaké další info - půlřádkový název chyby nebo jméno ovladače, nemusíš to tajit. zatím si přečti: cs

nejpravděpodobnější je ovšem to, že nemáš v biosu nastavený režim řadiče sata disku na "native ide", atp.
http://pc.poradna.net/a/view/403824-instalace-wind ows-xp-krok-za-krokem
to samé někdo reinkarnoval vedle.

pokud nemáš ve windows práva, doufej že jsi nedostal firemní notebůů, který musí i po tvém zásahu fungovat.