Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomozte-Personal Shield Pro

Dobrý den,
prosím o pomoc při odstranění tohoto svinstva, které mi blokuje počítač, neumožnuje nic nainstalovat, neustale se spoušti, nenechá mě pustit google prohlížeč a podobně. prosím o detailní postup, nemám tolik zkušeností s pc. Děkuji, Jan Nováček

buď ti ccleaner ukazuje cestu odkud se spyware/vir spouštěl
nebo odpověď před tebou mmtank
nebo zvládneš zkopírovat hubicí nástroje z *.exe -> *.com, jejich zástupce nacpat do "po spuštění", a zničíš je normálně přihlášný
nebo vytáhneš disk a necháš ho odvirovat v jiném pc funkčním antivirem

prostě si přečti odpovědi výše.