Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o kritiku webu. Proč se každý jen podívá a jde pryč ?Co je špatně ?

Ahoj mám web s online hrama ale podle statistik na něm uživatel vydrží v průměru 5 minut. Dělám něco špatně ? Podle mě mi na tom webu něco chybí ale nevím co. Hodně mají nějaký hodnocení her atd. Prosím poraďte. Napište svůj nápor (i negativní ) aspoň budu vědět co opravit. Je dělán že nemusíte pořád listovat ,protože mám nejvíce her na stránce. Možná neví jak tu hru spustit a proto jdou pryč. Že si myslí že to jsou jen obrázky. Prosím poraďte. Děkuji za každý názor. Niki

A ještě bych chtěl říct

Pokud vás baví dělat stránky OK je to super, ale nečekejte z toho zisk. Velice těžko se přivádí lidé na stránku a vy musíte pochopit, že tam uživatel nemusí být a že může prostě zadat jinou adresu, protože (jak už tu bylo řečeno) takových stránek jsou mraky. Jaký je rozdíl, mezi www.zapnihru.cz a www.superhry.cz ? Co přinášite jiného a nového? Takže je to na vás abyste svoji stránku vyšperkovala a můžete čekat i desítky lidí, ale ze vzduchu návštěvníky nezískáte

Ak si chcete zarobit a byt ziskova su dva mozne sposoby:
1. byt jedinecna v tom co ponukate a mat dopredu urobeny prieskum trhu
2. ist na to hrubou silou. Vpodstate ako supermarkety.

Pre obidve moznosti plati, ze treba mat na podnikanie vstupny kapital.

Este existuje ale aj tretia moznost:
3. Mat spickovy (nadcasovy) napad, ktory viete dobre predat.

A samozrejme existuje aj stvrta moznost akou su:
4. rozne machinacie a podvody...

Zavisi kto si co vyberie. Velka vacsina ludi si vybera prave tu stvrtu moznost.
(cest vynimkam).