Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyby PC

Ahoj, mám problém s pár věci. Začaly se mi objevovat bluescreeny asi už 4. který píše physical memory is dumping....další problém je, žekdyž hraju hry tak mi tam skáčou černé proužky nebo tečky a někdy se i textury rozmažou a je to jako by třeba někomu z hlavy něco trčelo. Čím to je? Mám nový PC, díky za odpovědi....

On noťas není PC ?
Jinak 50°C v ide je dost, tedy pokud ti procesorový čas nežere nějaká " blecha".
To najdeš ve Správci úloh - Procesy/CPU.
Dále zkontroluj chladič procesoru/prach a jestli není uvolněný, pokud máš zakryté přístupy vzduchu/cirkulaci do skříně tak to oprav/uvolni.

Tak bluescreeny neskáčou každou minutu, za posledních tří dnech jsem je měl asi 4x, ale zkusím ještě ty hry na kterých se mi kazyly ty textury, ale ten bluescreen mi vždycky skočil, když jsem něco dělal na internetu. Ale měl bych si tedy dokoupit nový chladič?