Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Router Asus wl500gpv2 firmware

Pri haldani uplne niecoho ineho som narazil na stranku http://screenshots.portforward.com/Asus/WL500GPv2/ kde su zobrazene screenshoty nastavenia tohto routra, problem je ten, ze ten firmware co mam je uplne iny ako tam zobrazeny a mam snad len polovicu nastaveni . . . hlavne co sa tyka USB portov . . . je to nieco starsie - ale preco by v starsom firmwere bolo viac nastaveni ako v novom? Alebo to nieje ofic. firm? metie ma to logo ASUS vlavo hore ....

maju nejake vyhody okrem vecsieho mnozstva nastaveni - co moze byt niekedy podstatna vyhoda - oproti originalnemu? aj co sa tyka olegovho, aj ddwrt alebo tusim este x-wrt som nasiel . . . mozte niekto hodit jednou vetou rozdiely, plusy, minusy . . .