Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sdílení dokumentů atd.

Zdravím. Doma mám 3 pc - 1 stolní a 2 notebooky.. 1 notebook a stolní pc má systém windows home edition a 2 notebook, který mám krátce má systém windows 7.... 1 notas s PC mám již propojený přes síť, takže např. film apod. dám do složky na místa v síti do sdílených dokumentů a film potom přehraji i na druhém pc...
Takže jsem se chtěl zeptat, jak mám propojit nový notebook s win 7 se stolním PC ?? Aby se mi vytvořila složka na sdílení dokumentů na místech v síti nebo někde....

Děkuji moc za odpověd !

vypnout domácí skupinu
nasdílet libovolnou složku

z nápovědy:

Zrušení členství v domácí skupině

Pokud se rozhodnete, že již nechcete být členy domácí skupiny, můžete ji opustit odebráním počítače ze skupiny. Jakmile ukončíte členství v domácí skupině, nebudete moci získat přístup k souborům a tiskárnám sdíleným ostatními uživateli s danou skupinou. Jestliže domácí skupinu opustí všichni uživatelé, přestane existovat.

Následuje postup zrušení členství v domácí skupině:

Kliknutím otevřete panel Domácí skupina.

Klikněte na možnost Opustit domácí skupinu.

Klikněte na možnost Opustit domácí skupinu a na tlačítko Dokončit.

Dialogové okno Opustit domácí skupinu

Poznámka
Pokud opustíte domácí skupinu, přestanou být jejími členy také všechny uživatelské účty v počítači.

Jo xp mám na 2 pc, na kterých sdílím pomocí místa v síti - sdílené dokumenty... Win 7 mám na novém pc a jsem z toho jelen.... Tak nvm jestli se dá připojit ke sdílené složce na tom starém pc z mého nového pc nebo jak to prostě nějak nasdílet, aby to bylo vše ok... :/