Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přestavba PC

Prosím o radu, jsem amatér. Mám PC Pentium 4, 2,8 GHz s grafickou kartou Invidia Geforce 7600. Jelikož bych chtěl už pc přestavět na dual procesor, potřeboval bych poradit jakou základní desku mám koupit aby mi tam pasovala tato grafická karta a dual procesor. Popřípadě bych tuto desku a procesor koupil i použitou ale v perfektním stavu. Děkuji za rady na mail: mblm@centrum.cz

Ohlížet se při koupi základní desky na 6 let starou grafickou kartu mi nepřijde racionální. To nemá cenu, flikovat do starýho PC novější věci. Taky jsi mohl být sdílnější, jak vypadá zbytek: zdroj, paměti, HDD.. pokud nemáš dost peněz, je lepší koupit celý starší, ale relativně výkonný PC, než to postupně skládat a kombinovat s tím, co máš.