Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Kam přispívat na dobročinné účely?

Ahoj,
Myslíte že má cenu přispívat na dobročinné účely? Neskončí moje peníze v rukou podvodníků?
Kam přispíváte na jaké dobročinné účely a proč?
Pokud nepřispíváte, tak se taky zeptám proč ne.
Jsou nějaké ověřené agentury pro tuto činnost?

[mod]Upřesněn název threadu (host)[/mod]

Osobně nepřispívám nikde.
Důvod:
Já jakožto chudý student nemám moc peněz nazbyt, navíc ty peníze jsou moje, tak nevidím důvod i to málo co mám někam rozdávat, a to ještě nějakým ne zdravým lidem.
-
Ale určitě nejsem sobec, mám široké srdce jako málokterý člověk a měl bych si vážit sám sebe, moc takových lidí jako já není. (tuto větu o mě kdosi napsal, nevymyslel jsem si to já)

Uvedom si, ze ne zdravy neznamena jen postizeny nebo smysluzbaveny.
Ne zdravy muze znamenat i cloveka, ktery se momentalne zavisly na pristroji a ceka, az se pro najdou penize na mobilni pristroj, aby mohl zase normalne zit.
Ne zdravy muze znamenat i cloveka, ktery je po nehode a potrebuje operaci, kterou mu u nas nemohou zajistit nebo nemuze cekat, az mu ji zajisti, protoze by se toho nedockal.