Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dotykáč s funkcemi Nokie N8 ?

Ahoj,
před časem jsem se teoreticky zamiloval do N8(čtením recenzí), ale když jsem jí držel v krámu v ruce, a vedle ní viděl zapnutý Samsung Galaxy S (za prakticky totožnou cenu), tak ta nokča je úplně mimo (hlavně co se týče displeje).
Bohužel už jsem začal "potřebovat" navigaci a možnost připojení flešky k té nokii.

Poraďte, umí dneska ještě nějaký jiný dotykáč než N8 připojit flešku?

a už jsi s tím fotil? Mně to připadne jako skvělý a rychlý foťák, který na momentky a nahrávání HD videa (tam je rovněž naprosto skvělý) bohatě stačí (a naopak je rychlejší než "ostřící" N8). Já jsem z foťáku v E7 naopak velmi nadšený. A na "umělěcká díla" :-) používám normální foťák.