Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolné vypínání PC

Zdravím, 3x po sobě se mi stalo, že při přehrávání jednoho videa na ceskatelevize.cz, se mi vždy vypnul pc, jak kdyby vypadnul proud, nevíte někdo čím by to mohlo být ? Díky za odpovědi

to mas jak hadat z kristalovy koule.

teplotu nema jen procesor :-)

muzes nabootovat live CD linuxu a zkusit neco delat, jestli se to stane taky, muzes spustit zatezovy testy procesoru, GK, ... a cekat, kdy a jestli se neco stane, .... (tech moznosti je hodne, treba vymena zdroje by mohla byt zajimava, jaka znacka je ten soucasny?)