Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Naladění kanálů na přijímači AMIKO SSD-560

Dobrý den, nevím zda mi někdo odpoví ale nevím jak naladit nové kanály na satelitním přijímači Amiko SSD-560. Mám to přes Skylink. barandov už nejde např. A návod nikde nemohu dohledat.. Mohu zavolat technika ale nechce se mi platit mu za pár minut určitě nějakou stovku. Díky.

loading...

Stranka nenalezena ty těžká věci, takže i tobě to dela problem :-):-D jinak zahod skylink je spousta lepších jen nemaj debilni reklamy v žroutu času TV je akorát na konzole maximálně porno pokud máš televizky jak já každou přes metr a půl min. tak to je nářez hlavne stejne za 2 roky se zas všechno změni hlavně konečne by se mohli uplatnit utrahd telky :-D