Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkčne USB porty

Pri napojeni tlačiarne,USB kluča,HDD do usb portu mi napiše najskôr nemôžem rozpoznat vaše zariadenie a asi o 3 sekundy vyhodi tabulku NEZNAME ZARIADENIE V USB. Kupil som aj PCI kartu na pridavne USB MSI I/0 8500. Na tejto PCI karte po 2 tyždnoch mi zacalo pisat to iste,že NEZNAME ZARIADENIE. Mam WIN XP SP2 a dosku MSI KT400

Ty USB porty na desce ti někdy (ze začátku) fungovaly? Máš nainstalované VIA 4in1? Jakou verzi? Podívej se do Správce zařízení, jestli tam nemáš nějaký konflikt. Případně v něm zkusit odebrat vše co souvisí s USB a nechat znovu nadetekovat.