Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vymena Zakladovky

Mam mensi problem se zakladovkou.Mam takovy pocit ze ta moje zacina odchazet a proto bych si rád loupil novou.N alze mají celkem slušnou,AsRock 865PE s integrovanou grafikou.Dom už mám připraveny tyhle komponenty:Procesor Pentium 4 NW 2.4GHZ
Pamět.2x512mb RAM DDR400
Grafika:Gigabyte GeForce 6200 512mb AGP8x
Disky:Oba ATA 80+160gb
DVD:LG Light Scribe
Zdroj:300W Eurocase

O výkon mi nejde,hlavně mi de o kvalitu.A taky stabilitu.Nepište mi hlaně že byto chtělo nový stroj.Tohle pc používam jenom jako PCm na hraní starších her.

Chci tu desku vyměnit hlavně proto,že budu mít Prescotta 3,2GHZ a moje současná deska ho neumí a taky proto že narozdíl od současné desky má aspoň AGP 8x

Moje Současná deska:Gigabyte GA-8PE667 ultra

Mam takovy pocit ze ta moje zacina odchazet

jak se takovy pocit pozna?

AsRock kvalitni neni, ale u takto starych desek asi moc nelze vybirat, bud rad, ze neco s i865PE jeste maji? (hod sem odkaz primo na tu desku, ta integrovana grafika se mi moc nezda.)

Mam takovy pocit ze ta moje zacina odchazet

Zdroj:300W Eurocase

Tohle může spolu souviset, alespoň ten pocit. Deska může být v pořádku a chcípe ti zdroj. Definuj podstatu tvýho pocitu.

Nepište mi hlaně že byto chtělo nový stroj.

Chtělo, pokud máš chuť kupovat nový komponenty. Protože do toho starýho krámu nemá cenu vrážet ani korunu.