Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta

Ahoj , prosím poradte na jaké grafické kartě by jely hry jako GTA IV, COD , Dirt 3.

Informace o mém PC:
Grafická karta - GeForce 6100 nForce 405.
Procesor - AMD Athlon X2 x64
RAM - 4 Gb

Díky za rady. :D

Pojedou všechny hry, ale ne naplno. Dražší grafiku nemá do sestavy cenu kupovat. Většinu her si zahrajete alespoň na střední detaily. Samozřejmě záleží v jakém se hraje rozlišení (1280x1024,1680x1050 nebo 1920x1080) a zda pod DirectX9/10/11. I to má zásadní vliv na plynulost her. Osobně hlasuju pro 6670 512MB DDR5 (stojí nějakých 1 600 korun s DPH). S ní si zahrajete pod DirectX 9 řadu her i na vysoké detaily. GTA IV je hlavně záležitostí čtyřjádrových procesorů. Vy máte jen dvoujádro. GTA IV je ale také velmi špatně optimalizovanou a náročnou, takže bych se její případnou (ne)plynulostí příliš netrápil.

Plus ti nejsem schopen poradit skrze absenci důležitých informací:

1)AMD Athlon X2 x64 to je fajn, žes uvedl rodinu, ale jaký typ přesně? Athlonů X2 je velké spektrum ...
2)Na GTA4 rovnou zapomeň, na to potřebuješ buď 4-jádro, nebo nadupané 2-jádro
3)COD ... to jako COD1, nebo COD7 ?!?
4)Obávám se, že jakákoliv dnešní mainstreamová grafická karta by byla brzděna tím procesorem ...