Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Drahe surfovani na netu

Mam problem surfoval jsem asi tak dve hodiny na netu byl jsem celou dobu na Facebooku a kdyz jsem chtel odeslat sms kamosce tak mi to psalo,ze mam nedostatek kreditu
Pote jsem se koukal a zustatek cinil - 3200kc
Chtel bych se zeptat,jak je to mozne ?
Operator T-mobile
Nokie
Spocital jsem si,ze tedy minuta musela stat 25kc
Takze,kde je chyba ?

Opravdu jen FB zadny pornostranky nic jsem si neobjednaval
takze by me hlavne zajimalo jak dannou moznost vyresit predem dekuju

loading...

Len Ty vieš aký máš datový tarif..

Ak si si nie istý, nahliadni do svojej zmluvy s operátorom.

Tieto veci co popisuješ, neznalosť uživatelov a premrštené poplatky za datové prenosy, to sa riešilo niekedy pred 6-8 rokmi. Boli to časy kedy sa prvýkrát objavil v telefonoch prístup na sieť cez tlačidlá rýchleho prístupu. Nasledne, po obdržaní prvých faktúr, boli masovo zakazované datové služby na kontaktných miestach mobilných operátorov alebo sa v telefonoch zámerne nastavovala chybná konfigurácia pre datové prenosy.

Aby dnes niekto nevedel že za služby sa platí, je trochu na neuverenie.