Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nvidia synergy

Nevie prosím niekto z vás či Nvidia synergy príde na trh nejak začiatkom mesiaca august?

Chcem si totiž konečne urobiť poriadnu zostavu, ale potreboval by som aspoň približne vedieť koľko na ňu budem musieť čakať..
Bolo by totiž asi pre každého dobrou správou keby sa dala ta integrovaná karta vypnúť uplne pri prepnutí na vlastnú/výkonnejšiu
pri čom by nedochádzalo k zbytočnému nárastu spotreby a strate na výkone...

Vdaka

Keby to bolo možne, tak by som neodmietol :-)....Ako som v hore v otázke uviedol , ide mi hlavne o to aby som mal v tom jasno, a bol presvedčený že nespravím chybu...Čo sa týka tej vedľajšej témy čo si mi tu uviedol, tak tam som sa pýtal na niečo úplne ine čo s Nvidia synergy nemá nič spoločné..Ked nevieš kedy to pride na trh, dobre berem na vedomie - život ide dalej

synergy je dostupná od júna pre podporované platformy,ovšem nvidia požaduje od výrobcov hardwaru dodatočné licenčné poplatky za priamu implementáciu,takže je len otázka času,kedy sa ktorý výrobca rozhodne licenciu zakúpiť pre svoje konkrétne výrobky a dať ich k dispozícii užívatelom,to už je ich výsostne individuálna záležitosť