Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě notebooku

Ahoj,
mamina chce notebook (potažmo netbook) na internet, práci, písničky a případně přehrávání videa. Nic jiného.

Rád bych vybral mezi těmito, protože je na ně příjemná sleva:

ACER Aspire ONE 751hk
Packard Bell Packard Bell DOT_ S/P-244CZ

Jestli by byl i nějáký lepší, cenově tak do 5000Kč (čili nejlépe v akci), napište mi ho prosím sem. Rád bych, aby byl adekvátně k požadavkům kvalitní a taky aby se nemusel každou hoďku nabíjet. Webkamera výhodou, není nutnost.
Děkuji.

Je to hračka (sračka ]:)) s malinkým displejem a nepoužitelným rozlišením. Možná tak pro obchodního cestujícího pro stahování mejlů. Mamině kup dospělý notebook s myší a externími repráky. Výkon řešit nemusíš, do desítky vlezeš i s periferiemi.

já osobně nemám proti netbookům nic - pokud člověk ví co a proč kupuje.
jestli upřednostňuješ extrémí přenosnost před bídným výkonem, je to ten pravý krám, 1.2-1.5kg jinde nenajdeš.
pokud předpokládáš přenosnost po bytě, tam to klidně může být 14" notebook ~2kg, nebo větší s normálním rozlišením kvůli netu. (rodič v letech už bude hůř vidět, nemá cenu mu strkat pididisplej)
jestli to nechce vůbec přenášet, jsou buď prostorově úsporná nevýkonná řešení all-in-one, nebo nějaký mini "barebone" pc.

v každém případě ale považuju za neetické doporučovat totální shit od šuntofirem, cos vybral. nechodím ani žebrat po slevách do lidlu, ani nevybírám popelnice, tak ze sebe okatě nemusím dělat homelesáka.

Mamine kup nieco od HP, relatívne solídna kvalita, hardware síce žiadna vychytávka, no na účel co požaduješ viac ako postačuje a zopár rokov postačí, za velmi príjemné ceny. A nebál by som sa ani tých najlacnejších modelov.

Nedokáži si představit práci nebo sledování videa na netbooku či notebooku za 5 000Kč.
Osobně když jsem na notebooku tak minimálně 15" displej a nejlépe FullHD rozlišení, aby to bylo pro mě vhodné na práci.

Zkuste zvýšit Váš rozpočet. Netbook do 5k proč ne, ale v žádném případě to není na práci (pokud vážně nečte jen maily) a už vůbec ne na pohodlné sledování videa.