Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co a jak s Operou ?

No tak jsem si nakonec stáhl internetový prohlížeč Operu a líbí se mi... Ale mám pár nejasností,nemůžu najít Oblíbené položky no a až je najdu tak se chci rovnou zeptat jak bych je mohl převést z IE ... No a ještě mi můžete říct nějaaký vychytávky s Operou ,co je v ní lepší atd... Díky

Edit : Jo a ještě jak to je s tou položkou HLAS ?? Mě to něco říká,na co to je ?

Edit : No a ještě dokonce další problém,když si otevřu nový okno tak se mi tam napíše prázdná stránka,ale jako domovskou stránku mám Seznam.cz :!:

A co ma instalace IE7 spolecneho s legalnimi Windows ? Myslis tu pritroublou kontrolu pravosti ?
Chudak poctivec, ktery si koupi notebook s oficialnimi Windows je pak musi preinstalovavat (Acer) a darebak si z netu stahne upravenou knihovnu a zije si vesele se svymi nyni pro M$ lefalnimi Windows dal.

Nenarážam na to, že nelegálnosť je správne riešenie, ale narážam na to, že Microsoft už nevie, čo má od radosti robiť. Myslím, že autor si má zákazníkov podchytiť kvalitou a nie kvantitou. Žial Windows je založený na kvantite (neexstuje k nemu alternatíva ako bola trebárs k DOSu FreeDOS). Ja sa musím priznať, že napr. Total Commander kúpený nemám, ale v budúcnosti o jeho kúpe uvažujem (akurát ma mrzí, že pre Slováka je drahší ako pre napr. Američana). Ten je totiž založený na kvalite.