Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní PC- pomoc při vybírání.

Zdravím všechny.:-)

Chci se zeptat a klidně si nechám i poradit, potřebuju nějaký dobrý herní PC na kterým si zahraju i ty nejnovější hry.
Mám vybrané asi 2, jenže nevím jaký a vůbec jestli jsou dobré, je možné ,že by se možná našel i lepší za ty ceny.

Takže jeden je tady:
http://www.alza.cz/hp-pavilion-elite-hpe-h8-1010cs -d241695.htm

A druhý:
http://www.alza.cz/hp-pavilion-elite-hpe-500cs-d23 0818.htm

Vím, že lepší by bylo si koupit jednotlivé části a pak sestavit. Do toho se mi až tak moc nechce. Ale tady se ptám, který byste su vybrali vy, popřípadě kdyby jste věděli o nějakém klidně napište.:!::-)

Napis cenovy limit a aj rozlisenie monitora, na ktory to chces pripojit, lebo GTX 550i ani GTX 460 neutiahne najnovsie hry vo FullHD a vysokych detailoch. Lepsie je dat si to poskladat, teraz napriklad nevies, co tam mas za zakladnu dosku, alebo akej znacky je zdroj, co su dost podstatne informacie. Ak budes chciet casom pretaktovat procesor, tak to tak isto s tymito zostavami nemozes robit. Prva zostava ma dokonca DVB-T tuner. Mas v plane to pripojit na televiznu antenu alebo kablovku???