Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Full HD film běží trhaně

Ahoj, jen se v rychlosti zeptám.

Mam doma jeden full hd film abych ozkoušel muj nový HD monitor, ale překvapilo mě že se obraz v WMP seká, říkám si že by to asi konfigurací ntb nemělo bejt, film by měl zvládnout... je potřeba na full hd nějaký jiný přehrávač nebo nějaké kodeky? nebo je na film muj ntb slabej? díky

DELL D620
Intel T2300 1,7GHz
4GB DDR2 800Mhz
grafika Intel Mobile 945
W7 HomePremium

Ted to nevim na stoprocent, ale myslim, ze mam na notasu Core2Duo T2500, teda o neco silnejsi a nektery fullHD to nezvlada - takovyty narocnejsi sceny - siroky zaber na vodni hladinu atp., takze neni divu, ze ten tvuj trha taky. (ja si navic muzu pomoct lepsim grafickym chipem, ovsem ten tvuj je slabej)

Niektore HD sekaly v urcitych pasazach aj na desktope s integrovanou Ati3200 a Athlonom X2 4000+, takze som musel laborovat s roznymi prehravacmi (niektore nesekali).
U teba, ale tipujem, ze vzhladom na grafiku nepomoze ani to laborovanie, nicmenej skusit to mozes (WMP calssic, kmplayer, vlc..atd).

Zkus Media Player Classic - Home Cinema. Ve VLC mám při přehrávání Full HD videa vytížení procesoru okolo 60%, v Media Player Classic - Home Cinema se to pohybuje kolem 20%

ASUS N71VG - Intel Core 2 Duo P8700 2,53GHz, 4GB Ram, Nvidia GTX220M