Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Formát nebo pomůže úklid registrů apod.

Zdravím
Chci se zeptat , co pomůže na spomalený počítač. Už asi přes rok mám nainstalovaný win a je zaprasený různýma věcma , harddisky plné , už ani nemám co smazat . Peřes tune up utillities smažu registry a zase to chvíli běží dobře . Poradí někdo co by se šiklo udělat ?Nechce se mi dělat formát a všechno to tam zase dávat. Díky

Ak budeš po novej čistej inštalácii OS (jedine toto doporučujem) pokračovať v trende, ktorý si robil doteraz: tzn. inštalácia úplne všetkého čo Ťa napadne, zbytočného, nepotrebného, následne mazanie, odinštalovanie atď... Potom Ti nepomôže nič !