Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je toto pc vhodné na příležitostní hraní her?

Dobrý den mám dotaz na toto PChttp://basket.php jestli jsem si vybral komponenty dobře nebo špatně bude určen na práci s dokumenty jednoduší programy a příležitostí hraní her jako GTA IV COD 6 MW COD 7 COD 4 NFS Pro Street Shift Undercover HP 2010 FIFA 11 stačí když mi to na tom pojede maximálně na střední detaily.díky za odpovědi.

Aha sorry tak
Procesor AMD ATHLON II X4 640
GK Asus Ati Radeon hd 6670 1GB
RAM Kingston 4GB 1333mhz
Základní deska ASUS M5A87
Skříň Cooler Master Elite 334 černo-stříbrná
Zdroj Seasonic SS,400ET-F3 400w
HDD Samsung SpinPoint F3 3.5" 500GB HD502HJ
Mechanika LG GH22NS SecurDisc černá OEM