Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Co to je "portable verze"?

Ahoj, prosím Vás, chápu dobře, že PORTABLE VERZE hry je taková verze, že ji nainstaluji třeba na externí disk, nebo na "flešku" a ta hra nebude zasírat systém (nebude ho zanášet) Je to tak ?

Změna předmětu, původně: Portable verze.. (host)

Uklidni se, sokolíku, zdá se, že jsem ti šlápnul na kuří oko.

Pravidla poradny nepovolují čachry s warezem, takže ti tady odkazy nikdo dávat nebude. Navíc portable verze her se nedělají, tam to nemá význam (představ si to NFS z flasdisku, to bys pěkně dlouho nahrával každou trať), portable se dělá různý jiný SW, který si lidi tahají s sebou na flashce do práce, nebo k někomu na opravu PC, či jen tak na cesty, např. internetový prohlížeče, konvertory, IM komunikátory, systémový utility... více najdeš tady: portableapps.com

Některý hry si však portable můžeš zkusit udělat sám. Nainstaluješ je do PC a nainstalované je zkopíruješ na flashku a buď ti jinde pojedou, nebo nepojedou. Namátkou - jede takto Diablo 2, ovšem chce to myslím CD do mechaniky (alespoň virtuální), nebo starý dobrý Age Of Empires 2, či HOMAM4. Ale u nových 3D her na to nespolíhej.