Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program "Domaci ucitel nemciny" nejde sputit, prosim pomôzte

Zdravim, kupil som mame tento program, nainstaloval som ho, a po spusteni na mna vyskoci tato hlaska: [http://pc.poradna.net/file/view/6293-hlaska1-jpg]
ked kliknem na tlacidlo "OK", tak na mna zase vyskoci dalsia hlaska:
[http://pc.poradna.net/file/view/6294-hlaska2-jpg]
A ked kliknem zase na "OK" tak vsetko zmizne akokeby som nic nesputil, toto sa po spusteni vzdy opakuje, skusal som program preinstalovat, dalej som vyskusal zvolit rezim kompatibility s windows XP ale nic sa nezmenilo. Nestretli ste sa niekto z niecim podobnym ? Da sa to nejako opravit (nastavit) ? Dakujem

Moja zostava: Procesor Pentium E5200
GeForce GT 210
RAM 4000MB
Windows 7 Professional 64-bit

nainstalujes ten xp mode (linky su kdesi dole na tej MS stranke link som dal, si na nej poroztvaraj tie sekcie dole), a spustis xp mode a nabehne okno s windows xp.

V nom budes vidiet sietove disky ("okolni pocitace") to su disky tvojho PC, skopirujes si instalacku nemciny na lokalny disk toho XP modu (C: v XP mode), a spustis ju.