Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Otevreni BIOSu

Dobry den,
mam notebook Acer Aspire 6920G a potreboval bych se dostat do BIOSu..po spusteni pocitace kdyz se mi objevi obrazovka s logem zakladni desky,kde je napsano "PRESS DEL(nebo F10) to enter SETUP" , tak ikdyz mackam cokoliv,tak se do BIOSu nedostanu..
Je nejaky jiny zpusob jak se tam dostat nebo mi prosim poradte co mam delat pri spusteni pc.
Dekuju

co mam delat pri spusteni pc.

Radši nic. Nebo to, co máš napsané na obrazovce. Výrobce snad musí nejlíp vědět, jaká klávesová zkratka je pro vstup do biosu, ne?

"PRESS DEL(nebo F10) to enter SETUP"

To máš nějaký anglicko-český bios?

Proč se vlastně mermomocí chceš hrabat v biosu? To si rád poslechnu...

Potrebuju si zjistit par nastaveni..taky veci ohledne bootovani atd..
jenom jsem si nebyl jistej,jestli tam je DEL nebo F10..je normal anglickej
dalsi zajimavost je,ze to PRESS DEL to enter SETUP se zobrazuje jenom nekdy..vetsinou kdyz zapinam notebook,tak to tam ani napsany neni, ale jednou za par dni se totam ukaze..to mi taky nejde do hlavy..