Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vyber internetoveho pripojeni

dobry vecer, prosim vas muzete mi poradit kde si muzu porovnat internetove provozovatele v dostupnosti me adresy bydliste? nedavno jsem se vratil z dlouhodobeho pobytu v cizine a nejak se mi to tady v cr nedari najit, myslim neco jako ze si zadam adresu bydliste na nejakem serveru a ono mi ukaze jednotlive provozovatele at aDSL, wi-fi ci kabel a ja si jen vyberu. diky za pomoc.

pardon,ze se ozyvam az ted rano,ale ja musel opustit vecer pc. uz me nebavi to vse prolezat a studovat, ale to o2 nevypada spatne a je v dosahu. jeste by to chtelo sehnat nejake ty recenze na ty provozovatele, coz se mi taky moc nedari (kdyz nepocitam to ze ohodnocuji sami sebe), ale neva asi nemam na vyber. jinak diky za pomoc