Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem fatal error pri upgradu linuxu 10 na 11

ahoj, pri upgradu mi skocila nejaka chyba s tim ze mam napsat dpkg -configure -i tak jsem ji vypl a napsal to-bez uspechu. po restartu mi nyni nezapne system a pise at cekam-viz foto zde: view.php
protoze to nic nedela tak jsem zkusil stisknout S a pak se dostanu sem, kde to opet nic nedela a musim restartovat: view.php

je nejak mozne to opravit a nebo to musim preinstalovat? ( i kdyz zkusim zapnout recorvery console tak to pise uplne to stejne v prvni fazi-pak kdyz stisknu S se to sekne na nasledujici obrazovce..)

Chlapec myslel evidentne Ubunutu a po tomto upgrade sa urcite vrati k Windows, pretoze ten linux je takyyyy zlyyyy, ze sa ani rozbehnut nevie po upgrade.
K veci...mas tam predsa jasne napisane co sa stalo pri boote, zavadzac nemoze pripojit / particiu (preco je napisane v logu) a mas moznost ju pripojit rucne alebo to preskocit (za tym bude asi nasledovat dalsia chyba). Nakolko nikto netusim ako mas formatovany disk a na ake particie je rozdeleny ti nevieme dalej pomoct.