Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Formát Ulg a Ulb

Dobrý den,
potřebovala bych otevřít a vytisknout soubory, které mají příponu .ulg a jeden soubor je .ulb. Mohli byste mi, prosím, poradit, jak to nejjednodušeji udělat? Nejdou mi otevřít, protože mi chybí program k jejich otevření. Mockrát děkuji. Muschu

A file with the extension .ulg is a bitmap picture file. While it is a lesser-known bitmap extension, it is very similar to the .jpeg format and is easily opened by most graphics editors and viewers

Neotevře to třeba Irfan?