Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Msi mega sky 580, dvb-t USB tuner

Dobrý den,
Zakoupil jsem si MSI mega sky 580, dvb-t USB tuner a myslel, ze se budu koukat na TV v digitalni kvalite. Jo, ale realita je jina. Potom, co jsem nainstaloval tuto masinku mi nasla jen jednu tel. stanici a to i presto, ze jsem v centru brna kde kamos, kterej bydli vedle v pokoji ma 95% signalu. No nic, koupil jsem si proto silnejsi antenu a ono furt to samy, tak jsem dal produkt vyreklamovat kde mi ho, k me radosti, vymenili, ale s novym se nezmenilo vunec nic.

Chtel bych se zeptat, jestli nekdo se fakt vyzna v registru, protoze i po odinstalovani veskereho software a ovladacu, a take po vycisteni registru pomoci ruznych programku, po zasunuti TV do USB mi stale nachazi a detekuje zarizeni ikdyz by mel hlasit, ze nasel nove zarizeni.

Popr. jestli nekdo ma zkusenosti s timtoproduktem a v poho mu fakci, tak at se ozve.

DIKY MOC JURA

Tohle se mi nejak nezda - pokud chytnes cesky stream, mel bys v ramci nej obdrzet nabidku vsech vysilanych programu (plus nejaka radia). Zkus zmenit DVB-T region na Nemecko a poskenovat znovu - nektere tunery (no spis SW) delaji s ceskym paketem krky...